Учнівське врядування Комунального закладу «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради», регламентуючи свою діяльність на підставі нормативно-правових актів Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України «Про освіту» та «Про громадські організації», Статуту школи:

-         виражає  суверенну волю учнів,

-         дбає про забезпечення прав і свобод людини - учня, та гідних умов її життя,

-         піклується про зміцнення учнівського врядування в школі,

-         прагне розвивати і зміцнювати демократію у суспільстві,

-         усвідомлює  відповідальність перед  власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколінням учнів,

-         пропагує дружні взаємини та співпрацю на принципах взаємоповаги і незалежності.

*********

ф_1

Обрано нову IV каденцію дитячих омбудсменів міста Вінниці. Серед них учні нашого закладу Самилюк Анна, Очеретний Євген і Ружицька Карина.
Володимир Борисович вітав усіх омбудсменів  і вручив свідоцтва уповноважених з прав дітей та Стратегію "Вінниця 2020"
ф_2

ф_3

ф_4
 ф_5

У Палаці дітей та юнацтва наші омбудсмени представляли свої роботи у кокурсі "Я і мої права".
Вітаємо Очеретного Євгена та Семелюк Анну, їх роботи було відмічено членами журі, як одні із найкращих

ф1

ф2

ф3

ф4

12.04.2013 року відбулися вибори президента заладу.

11.02.2013р. стартувала передвиборча кампанія з вибору нового президента закладу
ВСІ! ВСІ! ВСІ!
Учні 5 - 11 класів, саме ви вирішуєте,
саме ви голосуєте за нового президента:
за ті зміни, які можуть відбутися завдяки йому.
ПАМ'ЯТАЙТЕ,
12.04.2013 р. ви обираєте лідера закладу - представника учнівської спільноти!
Увага! Увага! Увага!

Про всіх кандидатів можна дізнатися  тут,

Лідер

Країна "Бджолярія"