5 лютого - День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".

Учні нашого закладу долучилися в цей день до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг і був проведений урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?» для учнів 11 класу:

Матеріали уроку можна завантажити за посиланням:

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Учні закладу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечний Інтернет" (каб.№56, вчитель Кольчак А.В.):

Був проведений конкурс малюнків на тему "Безпечний Інтернет" (каб.№41, вчитель Євпак І.П.):

Дата: 2019-02-05 19:33:20