Інноватика в сучасній освіті

20-22 жовтня 2015 р.

у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VII міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті" та ІІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "World Edu - 2015".

"Інноватика в сучасній освіті"- єдиний форум освітніх наукових і науково - технічних іновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

Під час проведення заходів відбувся обмін досвідом між педагогами та науковцями різних країн.

Вчитель біології Сапон Світлана Григорівна прийняла участь в науково - практичній конференції та презентувала свій методичний посібник "Екошкола - як шлях формування екологічно культурного школяра". Були організовані майстер - класи, в яких прийняла участь вчитель трудового навчання Ющук Ірина Василівна.

Відбулося нагородження переможців Національного конкурсу "Видатні науково - практичні досягнення в освіті" та конкурсів з 10 тематичних номінацій.

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 ВМР" нагороджений дипломом І ступеня.

Дата: 2015-11-04 09:55:07