Тиждень початкових класів
Звіт про проведення

Тижня вчителів початкових класів

Під таким девізом нещодавно відбувся тиждень вчителів початкових класів «Справа майстра величає» (11.03.24-15.03.24), метою якого було розкрити значення праці в житті людини.
Проведені заходи були спрямовані на:
  • вивчення світу професій, дослідження винахідників та винаходів людства;
  • творчу взаємодію учнів, батьків, вчителів під час художньо-практичної діяльності;
  • виховання відповідальності за власне майбутнє.
Протягом тижня учні початкової школи більше дізналися про значення праці в житті людини, досліджували професії сьогодення, вивчали, як змінювались професії з розвитком суспільства та технологій, писали сенкан, есе, створювали колажі, малювали малюнки професій своїх батьків, ділились своїми хобі, досягненнями, аналізували прислів'я про працю та цінність людини в роботі, брали участь в майстер-класах, обговорили значення винаходів для розвитку цивілізації.
Здібності та інтереси людини визначають в майбутньоїму її улюблену справу та здобуття професії. Діти на власному досвіді переконались, що діяльність людини - це складний, але цікавий процес, що стає її змістом майбутнього та майбутнього людства.

Дата: 2024-03-19 20:15:29