Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 25.11.2020  по 10.12.2020 року в закладі  відбувалася  Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Впродовж акції класними керівниками були проведені години спілкування щодо протидії насильству в суспільстві. Учні закладу брали активну участь у заходах: інформаційному марафоні "Я маю право. Насильство над дітьми",
виставці малюнків "Моя родина вільна від насильства!",
"Скажемо насильству  - НІ!", учні 6 - 11 класів показали свої творчі напрацювання у відеороботах присвячених протидії насильству.

В рамках проведення акції та декадника інклюзивної освіти "Рівний рівному" було піднято питання прав дитини з особливими освітніми потребами. Вчителем історії, правознавства та громадянської освіти Фалатюк Т.О.  були проведені інформаційні зустрічі для учнів 1 - 11 класів  "Протидія насильству", "Рабство. Торгівля людьми в Україні", "Сексуальне насильство | Освітній проект ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ".
Вчителем історії Машевською А.А. спільно з представниками учнівського врядування
Бікташевою Анастасією (11-А клас) були проведені онлайн-зустрічі з учнями 5 -11 класів на тему:
"Академічна доброчесність".
Вчителем історії Печенегою О.М. було проведено інформаційний марафон для учнів 5,8 класів "Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Міським омбудсменом Дідиком Олександром (10 -А клас) були проведенні зустрічі з учнями 3 - 6 класів на тему:
"Права і обов'язки дитини. Право для наймолодших".

Дата: 2020-12-10 17:46:01