22 січня Україна святкує День Соборності.

Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави - проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).  Незважаючи на нетривалий союз, подія залишила вагомий слід в історії українського державотворення.

Святкування Дня Соборності розпочалося з 1990 року, хоча офіційний статус свято отримало лише у 1999 році указом другого президента України Леоніда Кучми. Головною традицією свята є акція "Українська хвиля" - утворення "живого ланцюга" єднання, яка відбулася у нашій школі 22 січня 2020 року.

Учні  5 - 7 класів активно брали участь у  грі -  вікторині "Мандруємо Україною".

Учні 10 - 11 класів взяли активну участь у проведенні   виховного західу "Соборна мати Україна - одна для всіх, як оберег"

Дата: 2020-01-27 13:13:41