Тиждень вчителів початкових класів

«Кожен день у нас цікавий, і веселий, і яскравий,

або за 5 днів навколо світу»

Під таким девізом нещодавно відбувся тиждень вчителів початкових класів «Країнами мандруємо - до знань нових прямуємо», метою якого була організація та проведення віртуальної подорожі країнами світу.

Проведені заходи були спрямовані на:

• творчу взаємодію учнів, батьків, вчителів;
  • розвиток загального світогляду учнів та створення ситуації успіху для реалізації їх інтелектуальних та творчих здібностей;
  • організацію художньо-практичної діяльності молодших школярів;
  •  виховання згуртованості колективу, налагодження конструктивної взаємодії у процесі виконання спільної справи.

Протягом тижня учні початкової школи більше дізналися про країни світу, визначні пам'ятки, найцікавіше про міста минулого  і майбутнього, досліджували звичаї та традиції за кордоном, історію створення відкритів, виготовляли макети винаходів, що змінили світ, брали участь у проєкті «Кулінарні традиції моєї родини».

Ми вкотре переконалися, що мандрівка - це не тільки можливість цікаво провести час і дозвілля, а й найкращий спосіб дізнатися про нове, цікаве, корисне.

Дата: 2021-12-01 17:11:37