Наша адміністрація

Директор закладу

Куца Світлана Валентинівна

Світлана Валентинівна закінчила Вінницький державний педагогічний інститут, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель - методист", директор школи, педагогічний стаж  - 23 роки.

Педагогічне кредо:«Веду уроки по шляхах державних, вигранюю вкраїнське слово й доношу до сердець дитячих дзвінкоголосу українську мову»

Заступник директора з навчально - виховної роботи по школі ІІ-ІІІ ступенів

Максименюк Олена Михайлівна

Олена Михайлівна закінчила Вінницький державний педагогічний університет, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель - методист", заступник директора з навчально-виховної роботи, педагогічний стаж - 22 роки.

Педагогічне кредо: "Навчаючи - учись, навчаючи - твори, у процесі творчості - навчай!"

Заступник директора з виховної роботи

Бондар Ганна Адольфівна

Ганна Адольфівна закінчила Вінницький державний педагогічний університет, вчитель англійської мови,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель - методист", заступник директора з виховної роботи, педагічний стаж  - 17 років.

Педагогічне кредо: "Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими і розумними ми їм надамо".

Заступник директора з навчально - виховної роботи

Соловей Валентина Каролівна

Валентина Каролівна закінчила Вінницький державний педагогічний університет, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, заступник директора з навчально - виховної роботи, педагічний стаж  - 12 років.

Заступник директора з навчально - виховної роботи по школі І ступеня

Чернецька Олена Григорівна

Олена Григорівна закінчила Чернівецький Державний університет ім. Ю. Федьковича, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший вчитель", заступник директора з виховної роботи, педагогічний стаж -  29 років.

Педагогічне кредо: Кожній дитині - світло знань,

Кожній дитині - світло любові,

Віру в сили свої без вагань

Як запоруку щасливої долі.