Наша адміністрація

Куца Світлана Валентинівна

Понеділок: 11.00 - 13.00

Середа: 11.00 - 13.00

Світлана Валентинівна закінчила Вінницький державний педагогічний інститут, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель - методист", директор школи, педагогічний стаж  - 27 років.

Педагогічне кредо:«Веду уроки по шляхах державних, вигранюю вкраїнське слово й доношу до сердець дитячих дзвінкоголосу українську мову»

Заступник директора з навчально - виховної роботи по школі ІІ-ІІІ ступенів

Снігур Олена Андріївна

Вівторок: 15.00 - 19.00

Олена Андріївна закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського в 2003 році, вчитель математики і фізики, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, педагогічний стаж - 9 років.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Лисюк Анна Анатоліївна

Пятниця: 15.00 - 19.00

Анна Анатоліївна закінчила Вінницький державний педагогічний університет, вчитель української мови та літератури, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, педагогічний стаж  - 6 років.

Педагогічне кредо:«Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина - неповторна"

В.Сухомлинський

Заступник директора з виховної роботи

Бондар Ганна Адольфівна

Понеділок: 15.00 - 19.00

Ганна Адольфівна закінчила Вінницький державний педагогічний університет, вчитель англійської мови,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель - методист", заступник директора з виховної роботи, педагічний стаж  - 21 років.

Педагогічне кредо: "Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими і розумними ми їм надамо".

Заступник директора з навчально - виховної роботи по школі І ступеня

Чернецька Олена Григорівна

Четвер: 15.00 - 19.00

Олена Григорівна закінчила Чернівецький Державний університет ім. Ю. Федьковича, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший вчитель", заступник директора з виховної роботи, педагогічний стаж -  33 рік.

Педагогічне кредо: Кожній дитині - світло знань,

Кожній дитині - світло любові,

Віру в сили свої без вагань

Як запоруку щасливої долі.