Всеукраїнський конкурс-захист науково – дослідницьких робіт учнів членів наукового товариства МАН «Юний дослідник»

I  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів членів наукового товариства МАН «Юний дослідник»
проходив   28 січня 2020 року.

На  конкурс було представлено  5 учнівських науково-дослідницьких робіт.

Конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт відбувся за такими науковими відділеннями:

Історико - краєзнавче:

1.Секція історія України -  робота  Шевчук Ганни Валеріївни, учениці 10 - А класу  на тему: «Отаман «Карий» - полковник армії УНР Сергій Яворський» (керівник Фалатюк Т.О.)

2. Секція історія України -  робота  Жук Вікторії Дмитрівни,  учениці 9 - А класу  на тему: «Таємниці козацької медицини» керівник  Фалатюк Т.О.)

Філологія та мистецтвознавство

1. Секція української мови та літератури - робота  Бікташевої Анастасії Андріївни,   учениці 10 - А класу на тему:  «Сонет як жанр лірики в українській літературі» (керівник Гончарова О.І..)

2. Секція зарубіжної літератури - робота    Ель Астал Жани Ясер,  учениці 11 - А класу «Посттравматичний синдром героїв роману «Три товариші» Е.М. Ремарка та ветеранів АТО» (керівник  Сабчук - Шкарпета А.В.)

3. Секція англійської мови - робота Пухтіцької Євгенії Володимирівни учениці  10 -А класу на тему:  «Англійська фразеологія як засіб вивчення семантичних особливостей комунікативних актів у міжмовному середовищі» (керівник Пухтіцька Н.О.).

Дата: 2020-02-25 15:26:19