Здобутки наших вчителів:

Левицька Лариса Василівна:

//dorobok.edu.vn.ua/article/view/1229

Гончарова Ольга Іванівна.

Матеріали до уроків української літератури  (10-11 класи):

//dorobok.edu.vn.ua/article/view/822

 

 

Семінар для молодих спеціалістів 09.04.2014 року підготували і провели учителі української мови і літератури  Ленартович Н.А. і Левицька Л.В.

 3311

 3313

Також Ленартович Н.А. і учні 6А класу показали фрагмент уроку за темою "Поглиблення та узагальнення вивченого про числівник" 

3318

3326 

10 квітня 2018 року у 8-Б класі було проведено відкрити урок з української літератури на тему «Алегоричність образу коня Шептала ( за оповіданням В.Дрозда «Білий кінь Шептало»)», метою якого було      обговорити зміст оповідання; удосконалювати навики характеризувати головного персонажа; пояснити алегоричність образу коня Шептала; розвивати вміння давати власну оцінку поведінці персонажа, дискутувати про життєвий вибір сучасної людини, її можливість зберегти свою індивідуальність; виховувати любов і повагу до неординарних особистостей, до природи; прививати любов до прекрасного.

Під час уроку учні створювали лепбуки відповідно до тем, за якими працювали групи: держава в образі колгоспної бригади, влада в образі Степана, народ в образі коней та кінь Шептало. Наприкінці уроку як ого підсумок був проведений їх захист. також діти добрали цікаві розповіді про коней та розповіли про них. зокрема Козлов Богдан розповів захоплюючу історію української кобили Гільди.

 

 

 

 

19.12.2012 рік. Методичний тренінг.

Інноваційний урок літератури:

координати творчості 

f35 

f34 

f33 

 f32

f31 

Позакласний захід

"Миколай мандрує світом" 

ff31

 

 ff33

ff35 


НОВИНИ ШКОЛИ