Осінній бал 2016
4 листопада в школі відбувся ювілейний - десятий - Осінній бал.
Темою конкурсної програми були професії. Підготували і провели свято переможці Осіннього балу - 2015 - 9-В клас (класний керівник - Снігур О.А.).
    В першому конкурсі програми - візитці - кожен клас представляв обрану методом жеребкування  професію. Далі класи презентували танець в образі представників певної професії. Останній конкурс «Вальс» найбільше сподобався всім присутнім у залі. Кожна пара виконувала свій підготований танець.
    Перед  членами журі стояла не легка задача вибору переможців конкурсу. Адже всі класи відповідально поставились до умов конкурсу, підготувавши чудові номери, що були достойні перемоги.
    Найкращими цьогоріч  визнано учнів 9 Б класу Мисака Владислава та Тимофійчук Христину. Саме вони і вибороли титул  Короля та Королеви 2016 року нашої школи.
Вітаємо переможців !

Дата: 2016-11-15 20:22:43