Шановні батьки майбутніх  першокласників!

Адміністрація закладу повідомляє, що перші класи 2020-2021 навчального року комунального закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № Вінницької міської ради» будуть працювати за такими освітніми програмами:

-         Загальноосвітня програма НУШ;

-         Технологія «Росток»;

-         Науково-педагогічний проект «Інтелект України»;

-         Освітня програма «На крилах успіху».

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  №10 Вінницької міської ради» гостинно запрошує майбутніх першокласників на підготовчі заняття, що розпочнуть працювати  16 січня 2020 року.

Заняття проводяться щочетверга. Початок о 17.00. Підготовка дітей безкоштовна. З собою мати копію свідоцтва про народження дитини.

З дітьми працюватимуть  вчителі, які набирають перші класи у 2020-2021 н.р.

Чекаємо Вас у нашому закладі!

Адміністрація закладу

Вчителі, які набирають перші класи

в 2020-2021 навчальному році

Гуцало Наталя Леонідівна

Педагогічне кредо: Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути

Педагогічний стаж: 21 рік

Кравець Лариса Андріївна

Педагогічний стаж: 19 років

Педагогічне кредо: Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.

Кулібаба Марія Анатоліївна

Педагогічне кредо: Учень, не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити

Педагогічний стаж: 3 роки

Кулик Анастасія Василівна

Педагогічне кредо: Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш.

Педагогічний стаж: 3 роки

Шкляр Ірина Іванівна

Педагогічне кредо:  «Запалити бажанням вчити

Радість пізнань у навчанні відкрити»