До відома батькам - не залишайте дітей без нагляду!

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області  застерігає:

Не залишайте дітей без нагляду - може трапитися лихо!

У наш час, коли задля забезпечення родини всім необхідним працюють обоє батьків, гостро постає проблема - кому доглянути малечу. Нерідко дорослі залишають дітей вдома самих, не задумуючись про наслідки своїх дій. Адже дитина, поринаючи у власні ігри, може травмуватися чи призвести до руйнівної пожежі.

В основі дитячих пустощів із вогнем лежить допитливість, бажання пізнати навколишній світ і наслідування дорослих, які щодня пораються біля печі, газової плити або палять цигарки.

Залишені без нагляду, вони шукають пригод у покинутих будівлях, на річках та в інших небезпечних місцях.

Тож, для того, щоб нагадати дорослим про наслідки неналежного догляду за дозвіллям власних дітей, вкотре закликаємо посилити  профілактичну роботу серед населення та застерегти  батьків не наражати малечу на небезпеку!

Шановні батьки!

ü Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади та газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

ü Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не здатні самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

ü Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

ü Не дозволяйте малолітнім дітям самостійно  відвідувати місцеві ставки, річки, покинуті будівлі.

Виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил особистої безпеки!

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини - це, перш за все,

ваша особиста відповідальність!

Дата: 2020-07-29 18:54:56