Свято «Маленькі леді 2017»

10 листопада 2017 року у школі проведено традиційне щорічне свято «Маленькі леді 2017».

Участь приймали дівчатка 3-4-х класів: Кононюк Ангеліна (учениця 3-А класу), Бодунова Валерія (учениця 3-Б класу), Єрофеєва Кіра (учениця 3-В класу), Марчак Інна (учениця 3-Г класу), Могилко Софія (учениця 4-А класу), Пасіченко Ольга (учениця 4-Б класу), Жуковець Катерина (учениця 4-В класу).

Події свята відбувалися у Смарагдовому місті, де Еллі з Тотошкою захотіли побачити красунь усіх казок. І от чарівник містечка Гудвін за допомогою чарівних окулярів переносить усіх глядачів у казкове містечко. До святкової зали завітали красуні з мультфільмів: Дюймовочка, Рапунцель, Жасмін, Ельза, Моана, Бель і Білосніжка.

Завершилося свято «Маленькі леді 2017» нагородженням усіх красунь.

Дата: 2017-12-04 19:27:14