Наші переможці

1. Міський етап Міжнародного мовного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 н.р.

Мельник Катерина учениця 8А класу ІІІ місце керівник Левицька Л.В.

2. Міський конкурс на кращого знавця українського правопису для учнів 5-11 класів «Майстер української орфографії»

Войтюк Діана учениця 7А класу ІІІ місце керівник Ленартович Н.А.

Соловей Марина учениця 9Б класу ІІ місце керівник Куца С.В.

3. Другий міський етап XIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

Чеканівська Анна учениця 4Б класу ІІІ місце керівник Трофімова О.М. 

Бондар Анастасія учениця 10А класу ІІ місце керівник Черній Т.А.

4. Міський етап обласного конкурсу «Методичне забезпечення професійної компетентності працівників» У номінації «Робота з обдарованими дітьми в Загальноосвітньому закладі» було представлено: Програму розвитку обдарованої дитини (авторський колектив закладу «Загальноосітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради» під керівництвом директора закладу з навчально-виховної роботи Максименюк О.М.)

Переможці олімпіад

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

1. Данильчук Дар’я учениця 8А класу І місце керівник Кобилко Г.Г.

2. Здецька Вероніка учениця 8А класу ІІ місце керівник Кобилко Г.Г.

3. Перетяжко Ірина учениця 8А класу ІІ місце керівник Кобилко Г.Г.

4. Очеретний Євген учень 8А класу ІІІ місце керівник Гурський М.К.

5. Ящук Євген учень 10Б класу ІІІ місце керівник Гурський М.К.

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

1. Войтюк Діана учениця 7А класу ІІІ місце керівник Ленартович Н.А.

2. Матько Олена учениця 7А класу ІІІ місце керівник Ленартович Н.А.

3. Соловей Марина учениця 9Б класу ІІ місце керівник Куца С.В.

4. Порошина Ольга учениця 9А класу ІІІ місце керівник

                                                                                Максименюк О.М.

5. Хоходра Ірина учениця 10А класу ІІІ місце керівник Черній Т.А.

6. Федорчук Юлія учениця 11А класу ІІ місце керівник

                                                                                 Максименюк О.М.

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії

1. Очеретний Євген учень 8А класу ІІІ місце керівник Приймак Ж.В.

2. Дмухайло Андрій учень 8Б класу ІІІ місце керівник Приймак Ж.В.

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури

1. Милащук Катерина учениця 10А класу ІІ місце керівник

                                                                                         Олійник Н.П.

2. Кулик Марія учениця 11А класу ІІІ місце керівник Олійник Н.П.

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з біології

1. Перетяжко Ірина учениця 8А класу ІІІ місце керівник Тихонюк Л.М.

 

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури

1. Михальченко Олександр учень 11А класу ІІІ місце керівник                                                                                                  Даніловський В.С.

2. Муляр Марина учениця 11А класу ІІІ місце керівник                                                                                                            Даніловський В.С.

ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики

1. Вітюк Катерина учениця 9А класу ІІІ місце керівник Юрченко Т.М.

2. Войтюк Діана учениця 7А класу ІІІ місце керівник Франчук Г.І.

3. Данильчук Дар’я учениця 8А класу ІІІ місце керівник Франчук Г.І.






НОВИНИ ШКОЛИ