Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Про проведення  Всеукраїнської акції

«16 днів проти насильства»

25.11. - 10.12.2018 р.

З 26.11. - 10.12.2018 р. в комунальному закладі  "Загальноосвітня школа I - III ступенів №10 Вінницької міської ради " відбувалась всеукраїнська акція " 16 днів проти насильства". Впродовж акції відбувались різноманітні заходи.Проведені години спілкування в1 - 4 класах  на тему: «Поради тітоньки Сови. Правила поведінки», перегляд мультсерій з подальшим обговоренням»; 5 - 8 - класи   на тему: «Добро чиниш - себе прославляєш, зло чиниш - себе принижуєш!»; 9 - 11 класи на тему: «Скривджені діти або що таке  зловживання щодо дітей», на яких учнів ознайомили із різними формами насильства в суспільстві та інформацією як боротися із насильством.

Учнями 9 - В класу було виготовлено буклети: «Ми проти насильства»27.11.2018 р. у 9 - Г класі був проведений тренінг «Як будувати стосунки з іншими.» в рамках проекту «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» .

28.11.2018 р. вчителем правознавства Фалатюк Т.О. було проведено Ззаняття з елементами тренінгу для учнів 10 класів на тему:  «Чому невербальна комунікація є важливою в соціокультурному просторі?»Присутніх було ознайомлено з думками видатних людей щодо  факторів, які спричиняють жорстоке поводження дітей до оточуючих та як запобігти проявам жорстокості. Захід спрямований на  превенцію запобігання проявам жорстокості серед дітей було сконцентровано на пропозиції виховання в учнів різних особистих цінностей.29.11.2018р. міським омбудсменом закладу була проведена мультвікторина для ГПД  та учнів 1 - 2 класів  «Обережно школявпочки...» (правила поведінки в школі)

03.12.2018 року в закладі були проведені години спілкування до Дня національної згоди.

Також відбулося відкрите засідання гуртка «Ти і закон», практикум «Аналіз правопорушень  у фільмах і мультфільмах», на якому учні аналізували правопорушення в фрагментах мультфільмів які вони підібрали.

Дата: 2018-12-14 18:24:29