Сторінка вчителів інформатики

Євпак Ірина Петрівна - вчитель інформатики

Кольчак Алла Веволодівна - вчитель інформатики

2018 р.

3-9 грудня 2018р. - Всесвітній тиждень інформатики .

В закладі був проведений захід "Година Коду" .

**********************************************************

Навчання - це не просто передача знань від учителя до учнів, це спосіб розширення свідомості і зміни реальності.

STEM (S - science, T - technology - Е-engineering - М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничонауковий компонент + інноваційні технології.

Ряд проведених проектів реалізовані з метою підвищення обізнаності наших учнів у сфері фінансової грамотності та підприємливості з метою підготовки учнів до успішного працевлаштування в рамках впровадження STEM-освіти.

11 жовтня 2018 р.

МАЙСТЕР - КЛАС

«Реалізація наскрізної лінії  "Підприємливість та фінансова грамотність"  під час вивчення предметів природничо-математичного циклу в ЗЗСО»

в рамках Концепції положень «Нової української школи»

(фотогалерея)

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Вінницький технічний коледж

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 91/2

Фінансово-економічне відділення

УЧАСНИКИ:

Учні 9-х класів КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів № 10 ВМР"(9-А, Б, В, Г класи)

ОРГАНІЗАТОРИ:

Попова Олена Олександрівна -  завідувач фінансового відділення, Вінницький технічний коледж;

Алексєєнко Олександра Анатоліївна - викладач економічних дисциплін Вінницький технічний коледж;

Кольчак Алла Всеволодівна  - вчитель інформатики КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР».

ТРЕНЕРИ:

Брода Аліна Юріївна - спеціаліст другої категорії, викладач фінансово-правових дисциплін, Вінницький технічний коледж;

Крисак Андрій Олексійович - к.е.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії "Економіка і фінанси", Вінницький технічний коледж;

Матвійчук Алла Віталіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач біології та географії, Вінницький технічний коледж;

Українець Наталя Василівна - спеціаліст першої категорії, викладач фінансових дисциплін, Вінницький технічний коледж;

Кольчак Алла Всеволодівна - спеціаліст вищої категорії, вчитель інформатики КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;

Куба Зінаїда Олександрівна - спеціаліст першої категорії, вчитель географії КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;

Сомова Тетяна Василівна - спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, вчитель географії, економіки та фінансової грамотності КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;

Фалатюк Тетяна Олександрівна - спеціаліст вищої категорії,  вчитель історії та права КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;

Яковлева Оксана Юріївна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, вчитель математики КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР».

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ:

11 жовтня 2018 р. Початок о 9-00 год.

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСУ:

Організувати спільну діяльність учасників освітнього процесу, отримати досвід колективних взаємин (співпраці та взаємодопомоги) на основі толерантності; розвивати комунікативні, соціальні та спеціальні компетенції  учнів; готувати учнів до успішного працевлаштування в рамках впровадження STEM-освіти

ПЕРЕЛІК МАЙСТЕР-КЛАСІВ

1.    Майстер-клас «Кредитні таємниці» / Інформаційні системи і технології в фінансах банківських установ (ауд. №309)

Крисак Андрій Олексійович

Кольчак Алла Всеволодівна

Практико-орієнтована методика.

Мета і завдання

Мета: дати учням практичні навички фінансових розрахунків банків  на основі навчальних ситуацій, близьких до реального життя.

Задачі:

• розвиток економічного та фінансового образу мислення,

• виховання відповідальності в області економічних та фінансових відносин у суспільстві,

• придбання досвіду використання отриманих знань та умінь для рішення елементарних питань в області кредитування.

Форма проведення майстер-класу: урок-тренінг.

Устаткування, дидактичний матеріал, інф. технології, ПЗ: комп'ютери, мультимедіапроектор; MS Excel 2010; картки для дослідницької діяльності (Google Forms), тестові роботи з вибірковими відповіддями із застосування інтернет-технологій QR-кодів та хмари тегів.

2.    Майстер - клас «Застосування математичних компетенцій при визначенні вартості нерухомого майна» (ауд.№210)

Українець Наталя Василівна

Яковлева Оксана Юріївна

Форма проведення  майстер-класу: урок-тренінг.

В процесі визначення вартості об'єктів нерухомого майна застосовані такі математичні компетенції: знаходження відсотків від числа, знаходження числа за його відсотками, середнє арифметичне декількох чисел, знаходження медіани.

3.     Майстер - клас "Соціальна компетенція як інструмент у формуванні фінансово-правової грамотності. Молодь і гроші" (ауд.№203)

Брода Аліна Юріївна

Фалатюк Тетяна Олександрівна

Форма проведення  майстер-класу: урок-тренінг.

В майстер-класі проводяться інтерактивні вправи з використанням відеоматеріалів про походження грошей, їх аверси - реверси, укладання договорів з використанням грошей (договори купівлі-продажу, кредитування); вирішення юридичних задач (ситуацій).

4.      Майстер - клас  «Візитна картка транспорту та його вплив на розвиток економіки держави та вибору майбутньої професії»

(ауд. №401)

Матвійчук Алла Віталіївна

Сомова Тетяна Василівна